veilingsplaats.nl wordt geladen

Veilingsplaats.nl pagina aan het laden
Veiling S plaats - de veilingsite
HOME | COMMUNITY | SITE MAP | CONTACT
Onze mobile website  nederlands  Francais  english
1
Terug naar de beginpagina
Object geplaatst op:   Kunst | Antiek > Kunst | Etsen en Gravures
ALGEMENE MEDEDELING DOOR ART3000
Welkom bij art3000.nl
Originele ets van Kick Vogel E66 - object ID: 4886
advertentie gegevens
Resterende tijd:
2018-05-29 12:53:11 GMT-04:00
(29 May. 2018 12:53:11)
Locatie: Rotterdam, Zuid-Holland, 3023 EJ
Land: Netherlands
Gestart op: 29 May. 2016 12:53:10
Eindigt: 29 May. 2018 12:53:11
Status: Open
Zoek op google:

Contact Informatie
Volledige naam: Henk de Bouter
Adres: Nieuwe Binnenweg 355 - C
telefoon: 010 4760630
Email Adres: art3000_nl@planet.nl
Waardeer dit object!
Currently: 0.0/5 (0 votes cast)
BESCHRIJVING

Originele ets van Kick Vogel E66

Het betreft hier een zeer fraaie ets.

Kunstenaar: Kick Vogel
Formaat incl. passe-partout: 25 x 25 cm.
Bijzonderheden: het werk is gesigneerd door de kunstenaar, ook in de plaat. Kick Vogel doorliep zijn opleiding aan de academie van Den Haag.

Zie ook onze vele andere kunstaanbiedingen hier.

AFBEELDINGEN
kies een afbeelding

Vergroten!
Aantal keer bekeken:
409
Externe links
voeg deze pagina toe aan uw favoriete systeem
toevoegen aan Google
SPONSORS
Pagina geladen in 0.040453910827637 seconden