veilingsplaats.nl wordt geladen

Veilingsplaats.nl pagina aan het laden
Veiling S plaats - de veilingsite
HOME | COMMUNITY | SITE MAP | CONTACT
Onze mobile website  nederlands  Francais  english
1
Terug naar de beginpagina
Object geplaatst op:   Kunst | Antiek > Kunst | Schilderijen
ALGEMENE MEDEDELING DOOR ART3000
Welkom bij art3000.nl
Mooie originele aquarel E232 - object ID: 4894
advertentie gegevens
Resterende tijd:
2018-05-29 12:53:11 GMT-04:00
(29 May. 2018 12:53:11)
Locatie: Rotterdam, Zuid-Holland, 3023 EJ
Land: Netherlands
Gestart op: 29 May. 2016 12:53:10
Eindigt: 29 May. 2018 12:53:11
Status: Open
Zoek op google:

Contact Informatie
Volledige naam: Henk de Bouter
Adres: Nieuwe Binnenweg 355 - C
telefoon: 010 4760630
Email Adres: art3000_nl@planet.nl
Waardeer dit object!
Currently: 0.0/5 (0 votes cast)
BESCHRIJVING

Mooie originele aquarel E232

Het betreft hier een originele aquarel op dik papier.

Formaat: 48 x 36 cm.
Gesigneerd: Ans.
Gedateerd: 1991.
Voorstelling: Stilleven met bloemen.

Zie ook onze vele andere kunstaanbiedingen hier.

nr: 14

AFBEELDINGEN
Mooie originele aquarel E232
kies een afbeelding

Vergroten!
Aantal keer bekeken:
490
Externe links
voeg deze pagina toe aan uw favoriete systeem
toevoegen aan Google
SPONSORS
Pagina geladen in 0.031927108764648 seconden